Katalog stron internetowych, rejestracja serwisów www
RSS
Wpisów: 3657, Kategorii: 39
Dziś dodano: 0
Oczekuje na akceptację: 0Darmowe statystyki stron,dobre strony internetowe
 
forum o zarabianiu

Kategoria: Film

  :: Dodaj stronę  

Castingi do filmów Castingi do filmów

Chcesz zrobić karierę w filmie? A może chciałbyś dorobić sobie pracując jako statysta? Serwis Castpromo.pl pomoże ci zrealizować te zamierzenia. Na naszej stronie możesz przeglądać dostępne castingi w podziale na kategorie (castingi do reklam, castingi do filmów), a także utworzyć swój profil w serwisie i w ten sposób pozwolić się wyszperać reżyserom. Jeżeli natomiast organizujesz casting i poszukujesz aktorów odpowiednich do realizacji twoich projektów, możesz przeszukać konta zarejestrowanych na portalu aktorów profesjonalnych i amatorów, a potem zapraszać wybrane osoby na organizowane prze

www: http://castpromo.pl/

:: Castingi do filmów | link nie działa/spam?

Rapidshare i hotfile Rapidshare i hotfile

Rapidshare to uniwersalny serwis pozwalający przechowywać najróżniejsze pliki, którymi można się dzielić z innymi. Niestety nie zawsze można znaleźć to czego się szuka. Aby pomóc użytkownikom w odszukiwaniu plików uruchomiliśmy forum dyskusyjne pozwalające na zamieszczanie informacji o udostępnianych plikach. Zachęcamy do rejestracji i udzielania się na łamach naszej witryny.

www: http://wrzucamy.pl/

:: Rapidshare i hotfile | link nie działa/spam?

i-RECENZJE - wypowiedz się i-RECENZJE - wypowiedz się

Strona dla wszystkich miłośników sztuki, na której znaleźć można recenzje, dotyczące premier filmowych oraz klasyki kina, omówienie najciekawszych pozycji na rynku wydawniczym, premier teatralnych, jak również propozycje interesujących koncertów i wystaw, odbywających się w poszczególnych miastach Polski. Tutaj również Ty możesz się wypowiedzieć i skonfrontować swoje zdanie z pozostałymi użytkownikami.

www: http://www.i-recenzje.pl/

:: i-RECENZJE - wypowiedz się | link nie działa/spam?

Twilight - Saga Zmierzchu Twilight - Saga Zmierzchu

Strona poświęcona wszelkim dostępnym informacjom związanym z sagą Zmierzch, książkami i ekranizacjami światowego romantycznego hitu autorstwa Stephenie Mayer o wampirach i wilkołakach. Tapety, dodatki i galerie dotyczące adaptacji filmowych oraz głównych bohaterów, ploteczki, rozmaite prace fanów, trailery, wszystko co warto wiedzieć o sławnej serii Zmierzch.

www: http://www.twilight-saga.pl/

:: Twilight - Saga Zmierzchu | link nie działa/spam?

Animacje Animacje

Animacje internetowe nie tylko dla dzieci. Profesjonalne studio grafiki komputerowej przestawia ofertę produkcji filmów animowanych. Autorskie animacje i filmiki flash to nie tylko dodatek do witryn, to także odcinkowe seriale. Obejrzyj nasze produkcje i przekonaj się jaki potencjał tkwi w animacjach. Reklama internetowa i multimedialna. Filmy animowane, banery i spoty reklamowe.

www: http://www.lodynakiju.pl/

:: Animacje | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog stron www
© 2007